top of page

Hizmet & Kullanım Şartları

Lütfen, M.A.K Baby - ARMAK İTH.İHR.İNŞ.LTD.ŞTİ. ait web sitesi olan www.makbaby.com web sitesini (bundan sonra kısaca ‘makbaby.com’ olarak anılacaktır) kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen makbaby.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları “kendi iradenizle” peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

makbaby.com, ödemesi tam olarak yapıldıktan sonra web sitesi üzerinden gönderilen dosyaları her ürünün açıklamasında yer alan baskı seçeneklerindeki fire oranları ve teslim tarihi içerisinde basıp göndermekle yükümlüdür. Buna göre, siparişinizin yüklenebilmesi ve baskıya geçilmesi için ödemenin eksiksiz olarak ve tek seferde yapılması gerekmektedir. Baskı için onay verildikten sonra iade ve iptal işlemi mümkün değildir. Bu nedenle, onay verilen işte meydana gelecek tasarım hatalarından makbaby.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacaktır.

makbaby.com aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. makbaby.com'u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir. Aksi takdirde, değişen şartlar ve yükümlülükler dolayısıyla makbaby.com, açısından herhangi bir sorumluluk doğmayacaktır. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Buna göre;

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan makbaby.com  sorumlu değildir. makbaby.com  sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

makbaby.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

makbaby.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi makbaby.com kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. makbaby.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

makbaby.com  bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, “M.A.K Baby” markası ve diğer markalar, alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. makbaby.com‘un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

makbaby.com dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

bottom of page