top of page

İade & Değişim

Sipariş İptali

Göndermiş olduğunuz doküman baskıya uygun ise kayıtlı e-posta adresinize bir onay maili gönderilecektir. Bu onay maili tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi info@makbaby.com adresine mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir. Sipariş iptali durumunda, ödeme iadesi 10 gün içerisinde kredi kartınıza/banka hesabınıza aktarılacaktır.

Onay maili gönderildikten veya doküman baskıya alındıktan sonra sipariş iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

 

İade Koşulları

Siparişiniz size ulaştıktan sonra, 14 gün içerisinde satın almış olduğunuz ürünün iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Baskılı ürünlerde iade imkanı bulunmamaktadır. Sadece tarafımızdan kaynaklanan problemlerde ürün tekrar baskıya alınacak ve belirtilen sürede teslim edilecektir. Baskısız ürünleri hiçbir sebep göstermeksizin, siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade şartlarına uygun olarak iade edebilirsiniz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde bulunan iade formunun eksiksiz olarak doldurularak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile  aşağıdaki adrese ‘Karşı Ödemeli’ olarak göndermeniz gerekmektedir.

 

Adres : ARMAK İTH.İHR.İNŞ.LTD.ŞTİ.

Folkart Towers A Kule Adalet Mah.Manas Bulv. No47/B K:26 D:2601 Bayraklı ,  İZMİR

Ürünün iade şartlarına uygunluğu Kalite Yönetim departmanımız tarafından kontrol edilip iade onayı verildikten sonra, makbaby.com tarafından kredi kartınıza/banka hesabınıza 10 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda/banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve makbaby.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Kalite Güvence departmanımız tarafından yapılan değerlendirme sonucunda iade onayı verilmezse (baskılı ürünlerde tarafımızdan kaynaklanan bir sorun yoksa) ürününüz 10 gün içerisinde ‘Karşı Ödemeli’ olarak kayıtlı adresinize yeniden gönderilecektir.

 

Önemli Notlar

İade talebiyle makbaby.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

Kargo şirketi tarafından size ulaştırılan paket hasarlı ise (yırtık, delik vs.) kargoyu teslim almayınız. Kargo şirketi tarafından tutulacak hasar tespit tutanağı ile birlikte ürünü iade ediniz.

bottom of page